Faktoring Fandla dostępny dla Klientów Banku Pocztowego

Bank Pocztowy udostępnił właśnie w ramach swojego serwisu internetowego mikrofaktoring Fandla. W ten sposób może oferować swoim Klientom bardzo użyteczną usługę finansowania faktur w kilka godzin bez kredytu.

Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać się w warunkach powszechnych w Polsce zatorów płatniczych. Chcemy ułatwić wam wymianę faktur na gotówkę, uczynić proces tak łatwym, jak to tylko możliwe.

Dlatego stworzyliśmy innowacyjną usługą mikrofaktoringu. Przesyłasz zdjęcie albo skan faktury, automatycznie oceniamy wiarygodność Twojego kontrahenta, aby jak najszybciej przejąć wierzytelność i przelać Ci pieniądze na konto.

Kolejna prestiżowa firma doceniła Fandla

Faktoring w Fandla jest zupełnie wyjątkowy. Nie ma drugiej takiej usługi i szybko się nie pojawi, bo automatyczny faktoring jest możliwy dzięki zastosowaniu zaawansowanych uczących się algorytmów, które w ciągu kilku chwil podejmują decyzję o finansowaniu Twojej faktury.

Jesteśmy startupem, który dynamicznie się rozwija. Chcemy, żeby jak najwięcej osób miało okazję spróbować naszego mikrofaktoringu, dlatego nawiązujemy współpracę z najbardziej prestiżowymi instytucjami i firmami cenionymi przez Polskich przedsiębiorców.

Współpraca z Bankiem Pocztowym to kolejny krok w tym kierunku. Mamy okazję dotrzeć do rzeszy Klientów banku a nasz partner zaoferować im wartościową usługę. Mikrofaktoring Fandla to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wygodnego, szybkiego i bezpiecznego sposobu wymiany faktur na gotówkę – bez zbędnych formalności, dla każdej, nawet najmniejszej, firmy.

Jeśli prowadzisz firmę, wybierz bank, który oferuje Ci szybki, tani i wygodny faktoring Fandla.

Co daje ci usługa Fandla w Banku Pocztowym?

Oto kilka najważniejszych zalet faktoringu Fandla:

Poprawa płynności finansowej.  Nie musisz czekać na pieniądze, dostaniesz je w ciągu 24 godzin. W przeciwieństwie do pożyczki, faktoring nie pogorszy twojej zdolności kredytowej.

Wsparcie w dochodzeniu należności. Jeśli kontrahent nie zapłaci po upływie terminu zapisanego w fakturze,  Fandla wyręczy Cię w dochodzeniu należności z faktury.

Większa konkurencyjność. Płynność finansowa ma wpływ na możliwości inwestycyjne. Terminowe płatności Twoich zobowiązań poprawią relacje z dostawcami towarów i usług.

Jak działa mikrofaktoring?

Faktoring to prosta usługa. Faktor nabywa od Ciebie wierzytelność i przelewa Ci za nią pieniądze na konto, pobierając w zamian niewielką prowizję.

Dzięki zastosowaniu nowych uczących się algorytmów, Twój wniosek rozpatrywany jest w ciągu kilku minut automatycznie, co sprawia, że ceny tych usług znacznie spadły.

Wystarczy wysłać zdjęcie albo skan faktury z telefonu, aby otrzymać w ciągu 24 godzin przelew. Na podstawie zdjęcia algorytm szybko weryfikuje Twoje dane i przede wszystkim dane kontrahenta. Następnie firma faktoringowa kontaktuje się z Twoim klientem, aby potwierdzić wierzytelność i uzyskać zgodę na cesję (tzw. faktoring jawny).

Jeśli kontrahent spóźnia się z płatnością, firma faktoringowa wspiera Ciebie w monitoringu i windykacji wierzytelności: wysyła przypomnienia i wezwania do zapłaty, prowadzi negocjacje z dłużnikiem, a w razie konieczności dochodzi wierzytelności także na drodze sądowej. Najlepsze firmy faktoringowe mają wszystkie te usługi wliczone w podstawową prowizję.

Możesz skrócić termin płatności swojej faktury do 24 godzin i to bez wychodzenia z domu. Wypróbuj usługę automatycznego faktoringu stworzoną przez polski startup technologiczny Fandla. Pozwól Twojej firmie urosnąć!

Co wyróżnia faktoring Fandla?

  • 100% online, żadnych papierowych dokumentów
  • 100% wartości faktury brutto (minus prowizja)
  • bez wychodzenia z domu
  • bez zbędnych formalności – wystarczy Twoja faktura
  • bez rejestracji i zakładania konta
  • bez długoterminowych umów i abonamentów
  • najprostszy proces wypełniania wniosków
  • odbiorca potwierdza fakturę jednym kliknięciem
  • windykacja w cenie aż do 90 dni po terminie płatności

Finansuj swoje faktury razem z Bankiem Pocztowymi i Fandla:

Wymieniam fakturę na gotówkę