O firmie

... aby pieniądze łączyły

Nowoczesny fin-tech

Fandla Faktoring Sp. z o. o. jest innowacyjną firmą finansową, która dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych (m. in. narzędzia on-line, big data, algorytmy sztucznej inteligencji) zapewnia, zarówno elastyczne jak i szybkie finansowanie faktur w postaci faktoringu, dedykowanego w głównej mierze dla mikro- i małych przedsiębiorstw.

Pierwsi w faktoringu on-line

Fandla jest pierwszą firmą w Polsce, która cały proces finansowania faktury, przeprowadziła w zupełności on-line, bez konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów w wersji papierowej.

Dzięki wykorzystaniu Internetu, nasza usługa dostępna jest w dowolnym dla Klienta czasie oraz miejscu –  niezależnie od jego lokalizacji (nawet w najmniejszych miejscowościach w Polsce). 

Co więcej, korzystanie z usług Fandla, w przeciwieństwie do innych firm na rynku, nie wiąże się z koniecznością zawierania kosztownych oraz długoterminowych umów, które często ograniczają formę i częstotliwość korzystania z faktoringu – w Fandla nie ma obowiązku zgłaszania do sfinansowania wszystkich wystawianych przez naszych Klientów faktur.

Nasze osiągnięcia

limit_bialy

>48 mln PLN

 Łączna kwota
sfinansowanych faktur

umowa_bialy

> 9,0 tys.

Łączna ilość
sfinansowanych faktur

zespol_bialy

> 700 firm

Ilość firm, które skorzystały
z naszych usług

atmosfera_bialy

Ocena 4,8 na 5,0

Ocena naszych usług w Google  istotnie wyróżnia się na tle rynku

czas2_bialy

> 4 lata na rynku

Fandla jest stabilnym i godnym zaufania partnerem z ugruntowaną pozycją rynkową

rece_bialy

> 200 tys. zł limitu

Dla naszych stałych Klientów finansujemy faktury również na wysokie limitu

Odpowiedzialność za otoczenie

Dzięki wdrożonemu procesowi, Fandla jako jedna z niewielu firm finansowych, wychodzi naprzeciw potrzebom wyrównywania szans dla przedsiębiorstw ze stosunkowo krótkim stażem funkcjonowania na rynku, w tym w szczególności tym jednostkom, które działają poza dużymi aglomeracjami miejskimi.

Ponadto, usługa oferowana przez Fandla, wpisuje się w działania ograniczające konieczność używania dokumentów w formie papierowej, co bezpośrednio przekłada się na skrócenie oraz uproszczenie procesu finansowania faktur, jak również korzystnie wpływa na ekosystem naszej planety.

Kwestie odpowiedzialności społecznej i ekologii są dla nas niezwykle istotne!

Wspieramy naszych Klientów … aby pieniądze łączyły

Bez wątpienia, tym co wyróżnia Fandla spośród innych firm na rynku faktoringowym, jest ścisła koncentracja na prostocie i szybkości procesu finansowania. Dzięki temu, nasi Klienci mogą skupić się się na swoim biznesie, zaś nasza usługa ma na celu zapewnienie im odpowiedniego wsparcia w sprostaniu bieżącym wyzwaniom finansowym, bez konieczności realizacji dodatkowych, często skomplikowanych czynności.

Co więcej, mając świadomość, iż faktoring nierzadko wiąże się z koniecznością kontaktów z Kontrahentami naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość naszej usługi oraz zachować dbałość o poprawne relacje w biznesie – zależy nam na tym, aby pieniądze łączyły i jednocześnie pozwalały na wzrost przedsiębiorstw naszych Klientów oraz ich Kontrahentów, niezależnie od skali ich działalności oraz zastosowanego modelu biznesowego.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

Masz pytania dotyczące Fandla? Skontaktuj się z nami

+48 (22) 243 09 62

fandla@fandla.com

Nota prawna:

W dniu 25 sierpnia 2021 r., Nadzwyczajne Zgromadzenia Wspólników spółek FANDLA FAKTORING sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz FANDLA SPV1 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działając na podstawie art. 506 Kodeksu spółek handlowych [dalej „ksh”] podjęły zgodne uchwały o połączeniu, w trybie art. 492 § 1 pkt 1) ksh, spółki pod firmą Fandla SPV1 spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-730 Warszawa, ul. Huculska 6), wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000756084, posiadającą numer REGON: 381896640, NIP: 5213844888 [dalej: Spółka Przejmowana] przez spółkę pod firmą Fandla Faktoring spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, (00-730 Warszawa), przy ul. Huculska 6, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000706157, numer REGON: 368838749, NIP: 5842765332 [dalej: Spółka Przejmująca]. Połączenie Spółki Przejmującej ze Spółką Przejmowaną dokonane zostało na podstawie i według zasad przewidzianych w Planie Połączenia, który uzgodniony został pomiędzy zarządami Spółki Przejmującej i Spółki Przejmowanej, przyjęty i podpisany w dniu 25 sierpnia 2021 roku.

Pobierz dokumenty