Nasza oferta

FO 2 kolor

Czy faktoring online to rozwiązanie dla Twojej firmy?

Jeśli szukasz alternatywnego źródła finansowania swojego przedsiębiorstwa, to usługa faktoringu on-line jest propozycją skierowaną właśnie do Ciebie.  Faktoring to rozwiązanie dla firm, które wystawiają swoje faktury z odroczonym terminem płatności. Najchętniej z niego korzystają przedsiębiorcy działający w branży transportowej oraz budowlanej – jednak nie są to jedyni odbiorcy tej usługi Od pewnego czasu, faktoring online, staje się coraz bardziej popularny również w gronie osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a nawet wśród freelancerów. Nie musisz obawiać się, że usługa faktoringu on-line nie jest przeznaczona dla Ciebie – to bardzo nowoczesna forma finansowania, dostępna dla niemal każdego przedsiębiorcy

Zadbaj o płynność finansową swojego przedsiębiorstwa!

Płynność finansowa to jeden z najważniejszych wskaźników, świadczących o kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Warto zatem ją regularnie kontrolować, aby mieć pewność, że Twoja firma zachowuje stabilność oraz efektywnie radzi sobie z zarządzaniem finansami.  Niestety, często jednak zdarzają się sytuacje, kiedy płynność zostaje nagle zaburzona – na przykład wtedy, gdy ważny kontrahent poprosił o wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności.  Jeśli i Tobie zdarza się oczekiwać  nawet do 60 dni na płatności, to faktoring może być idealnym rozwiązaniem – szczególnie, jeśli wystawiasz wiele faktur z odroczonym terminem płatności jednocześnie. W końcu Twoja firma także potrzebuje środków na regulowanie bieżących zobowiązań czy podejmowanie nowych inwestycji.  Po co czekać na pieniądze, skoro możesz mieć je od razu – nawet tego samego dnia? Dzięki faktoringowi online, płynność finansowa Twojej firmy nie powinna być zagrożona!   
FO kolor

Faktoring online – finansowanie faktur dla firm

Fandla to firma faktoringowa, która cieszy się dużym uznaniem przedsiębiorców.

Na co możesz liczyć, decydując się na skorzystanie z naszych usług?

Pieniądze otrzymujesz niemal od razu po wystawieniu faktury – nie musisz już czekać na przelew od kontrahenta. 

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo  – w Fandla wiemy jak zapewnić Twojej firmie stabilność finansową, na jasnych, z góry określonych warunkach. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze umowy były przejrzyste i zrozumiałe dla Klientów, a wszelkie wątpliwości rozwiewamy przy najbliższym kontakcie.

Zapewniamy sprawną obsługę – z racji naszego doświadczenia, świetnie znamy się na finansach, a nasi doradcy działają szybko i skutecznie. Wiemy, że czas to pieniądz!  

Nie czekaj – wymień fakturę na gotówkę!

Korzystając z usługi faktoringu online w Fandla, przekonasz się że niezwykle istotną kwestią jest dla nas to, aby pieniądze łączyły.

W końcu relacje biznesowe powinny opierać się na wzajemnym zaufaniu oraz zapewnieniu sobie obustronnej stabilności finansowej.

Wybierz faktoring on-line w Fandla i nie czekaj dłużej na pieniądze od kontrahentów! 

FO szarosc
online_bialy

100% ON-LINE

Wszystkie formalności realizowane są przez Internet, z wykorzystaniem komputera lub smartfona

limit_bialy

LIMIT 100 TYS. ZŁ

Limity faktoringowe dostosowane są do skali biznesu naszych Klientów

czas_bialy

PIENIĄDZE W 2 GODZINY

Pieniądze za fakturę wypłacamy nawet w 2 godziny po zgłoszeniu faktury

czas2_bialy

SZYBKI DOSTĘP

Umowa współpracy zawierana jest nawet w kilka minut, bez żadnego ryzyka i stałych zobowiązań

proces_bialy

ULTRA-PROSTY PROCES

Zgłoszenie faktury możliwe jest nawet w kilka sekund w formie „przeciągnij i upuść dokument” oraz „jednego kliknięcia”

parasol_bialy

PIENIĄDZE KIEDY POTRZEBUJESZ

Finansujemy nawet pojedynczą fakturę i tylko za nią naliczamy naszą prowizję. 

FO kolor

Finansowanie faktur jeszcze nigdy nie było tak proste ...

Finansowanie faktur w Fandla jest proste i składa się z 4 prostych kroków, które nie wymagają od Ciebie i Twojego Kontrahenta wiele czasu. Dzięki automatyzacji procesu finansowania, Twoje zaangażowanie ogranicza się właściwie tylko do zaimportowania faktury do systemu (tzw. ,,przesuń i wrzuć”), zaś pozostałe czynności – do jednego kliknięcia (tzw. ,,one-click”).

Krok 1

Zgłaszasz fakturę

Za pośrednictwem naszego Panelu Klienta zgłaszasz fakturę do finansowania. Wystarczy przeciągnąć dokument, a system automatycznie rozpozna wszystkie niezbędne informacje.

Krok 2

Przyjmujesz ofertę

W Panelu Klienta analizujemy poprawność faktury, następnie wysyłamy dostosowaną do Twoich możliwości ofertę finansowania.

Krok 3

Potwierdzamy fakturę

Potwierdzamy Twoją fakturę z jej Odbiorcą, aby wiedział w jakim terminie oraz jaką kwotę powinien zapłacić.

Krok 4

Wypłacamy pieniądze

Natychmiast po potwierdzeniu w Panelu Klienta generowany jest przelew pieniędzy na Twoje konto.

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Chcesz otrzymać szczegółowe informacje dotyczące usługi faktoringu on-line – skontaktuj się

+48 (22) 243 09 62

fandla@fandla.com