Klienci inFaktu uwielbiają szybki faktoring Fandla. Chcemy poznać także Wasze historie.

Od lipca użytkownicy jednego z najpopularniejszych programów księgowości online w Polsce mogą w bardzo wygodny sposób złożyć wniosek o szybkie finansowanie faktury. Bardzo nas cieszy, że usługa mikrofaktoringu przypadła do gustu Klientom inFaktu. Jeszcze więcej satysfakcji daje nam jednak świadomość, że możemy Wam pomóc.

Nasz szybki faktoring okazał się strzałem w dziesiątkę, a popularność wśród Klientów inFakt zachęciła nas do poszerzenia współpracy. Dlatego stworzyliśmy cykl „Poznajmy się” skierowany do przedsiębiorców korzystających z usług obu firm, o czym możecie przeczytać także na blogu inFaktu.

Drodzy przedsiębiorcy. Chcemy poznać Was bliżej. Powiedzcie nam: czym się zajmujecie, jaką drogę musieliście przejść, z czym się borykacie, jak sobie radzicie, jakie są Wasze największe sukcesy, a także w jakim stopniu pomaga Wam w tym nasze wsparcie.

W ramach podziękowania za udział w cyklu otrzymasz od nas i od inFaktu możliwość zaprezentowania siebie i swojego biznesu na naszych stronach internetowych i profilach społecznościowych. Z autorami najciekawszych wypowiedzi spotkamy się osobiście!

Wyślij formularz