Z wizytą na kanale YouTube inFaktu

Kiedy wystawiasz faktury, nie musisz już czekać, aż opłaci je klient. Przygotowaliśmy rozwiązanie, które pozwoli Ci otrzymać przelew w ciągu kilku godzin. Użytkownicy inFaktu mają obecnie dostęp do najwygodniejszej wersji naszych usług. Na kanale inFakt.pl opowiadamy o tym, jak najszybciej zapewnisz swojej firmie płynność finansową.

Jarek Kupczyk i Wojtek Czajkowski opowiedzieli Włodkowi Markowiczowi na kanale inFakt.pl o nowej usłudzie dla użytkowników jednej z najpopularniejszych platform księgowości online.

Jeśli wystawiasz faktury, nie musisz czekać na swoje pieniądze. Wystarczy, że po wystawieniu faktury w inFakt klikniesz „Otrzymaj zapłatę już teraz”, aby w ciągu kilku godzin otrzymać przelew.

Proces jest bardzo prosty. Najpierw musisz zweryfikować swoją tożsamość za pomocą usługi Kontomatik, czyli logując się do konta bankowego z faktury. Ocena wniosku zajmuje średnio około godziny. Gdy tylko jest gotowa, przedstawiamy Ci ofertę mailem. Gdy ją zaakceptujesz, wysyłamy przelew i pieniądze w ciągu kilku następnych godzin znajdują się na Twoim koncie.

W tym momencie możesz zapomnieć o fakturze, bo to my przejmujemy cały problem domagania się terminowej płatności. Przypominamy kontrahentowi o nadchodzącym terminie i pilnujemy, by pieniądze wpłynęły na nasze konto.

Ile to kosztuje? Koszt zależy od długości okresu finansowania i wynosi 0,1% (netto) za każdy dzień. Nie mamy żadnych ukrytych czy dodatkowych opłat. Dodatkowa korzyść: tę opłatę można wrzucić w koszty prowadzenia działalności.

Jak podkreślił w rozmowie Wojtek, nasi Klienci najbardziej chwalą wygodę Fandla.com. Finansowanie jest wyjątkowo łatwe właśnie dla użytkowników inFaktu.

Cały wywiad poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=L_BKrYBCC_I&feature=youtu.be