Masz faktury?
Dostaniesz gotówkę
w 5 minut!
Najlepiej oceniany
faktoring w Polsce
4,8
29 opinii z Google
Chcesz teraz otrzymać przelew?
Wystarczy, że wyślesz fakturę. Złóż wniosek i sprawdź, co zyskujesz.
Zaufali nam
POLECAJĄ NASZE USŁUGI
Współpraca z firmą Fandla okazała się strzałem w 10. 100%profesjonalizm .Szybko ,sprawnie ,skutecznie. Cały proces trwał zaledwie kilka minut,a pieniądze po zatwierdzeniu faktury były w ten sam dzień na koncie. Niezwykle uprzejmi i zaangażowani pracownicy.
Polecam z czystym sumieniem
Agnieszka N.
Firma jak najbardziej godna polecenia, sprawna, fachowa obsługa. Pracownicy bardzo zaangażowani, kompetentni, uprzejmi. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta. Współpraca przyjemna i skuteczna. Zapewne skorzystam jeszcze z usług firmy Fandla Faktoring
Dorota
Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Doradcy są bardzo pomocni i gotowi na rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie w trakcie cesji należności .Gorąco Polecam !
Jacek
Co nas wyróżnia?
100% online, żadnych papierowych dokumentów (wystarczy fv).
Wypłacamy nawet 100% wartości faktury brutto (minus prowizja).
Wygodny panel wszystkie faktury w jednym miejscu.
Wygodna umowa ramowa, bez stałych kosztów, bez stałych zobowiązań.
Bez dokumentów finansowych, bez zaświadczeń, bez formalności.
Odbiorca potwierdza fakturę jednym kliknięciem
Skorzystaj z Fandla
PARTNERSTWO
W relacjach biznesowych cenimy zaufanie i kulturę. Darzymy szacunkiem każdego naszego Partnera zarówno klienta, jego (Państwa) klientów jak i naszych dostawców. Od każdego czerpiemy ciekawą wiedzę w zamian oferując swoje doświadczenie w świecie finansów.
WYGODA
Wiemy jak bardzo istotna jest wygoda, intuicyjność obsługi, proste rozwiązania. Szanujemy czas naszych partnerów - klientów - wiemy, że macie Państwo ważniejsze sprawy niż faktoring. A ponieważ faktoring to nasza pasja, to kontakt, obsługa, produkt, wsparcie z naszej strony ma jeden cel: Waszą wygodę.
BEZPIECZEŃSTWO
Mamy solidnych inwestorów, spełniamy najwyższe standardy finansowe, dbamy o cyberbezpieczeństwo Państwa, czyli naszych wspólnych transakcji. Bezpieczeństwo to nie tylko klimat biznesowy, to konkretne rozwiązania.
ELASTYCZNOŚĆ
Wiemy, że naturalną sprawą jest sezonowość, że każdy chce się rozwijać, że trzeba wykorzystać każdą okazję, bo biznes to Państwa i nasza pasja. Dla nas to klient decyduje jak chce skorzystać z naszej oferty, tak aby ta współpraca była optymalna. Optymalna z perspektywy maksymalnego wykorzystania siły Państwa pieniędzy. Nas cieszy kiedy możemy Wam pomóc!