Mikrofaktoring Fandla dla użytkowników platformy księgowej inFakt

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą inFakt, jednym z największych, dostępnych online programów księgowych. Od tego tygodnia program do księgowości i fakturowania inFakt oferuje swoim Klientom unikalną funkcjonalność szybkiego i wygodnego finansowania płatności.

Dla mikroprzedsiębiorców prowadzących uproszczoną księgowość samodzielnie, platformy takie jak inFakt są jednym z podstawowych narzędzi prowadzenia firmy. Teraz także użytkownicy inFaktu mogą zaraz po wystawieniu Kontrahentowi faktury przesłać ją do Fandla i otrzymać przelew w ciągu kilku godzin.

Chcemy, żeby jak najwięcej osób miało okazję spróbować naszego mikrofaktoringu. W tym celu nawiązujemy współpracę z najbardziej prestiżowymi instytucjami i firmami cenionymi przez Polskich przedsiębiorców.

Lider księgowości online inFakt to kolejna duża firma, która włączyła usługi Fandla do swojej oferty. Niedawno na podobny krok zdecydował się Bank Pocztowy.

Jak to działa

Skróciliśmy proces składania wniosku do minimum. Dzięki naszej współpracy z inFaktem nie musisz wysyłać do nas faktury ani wypełniać wniosku – wszystko dzieje się automatycznie.

Dla Klientów, którzy:

  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą
  • wystawiają faktury w przedziale 500 zł – 15 tys zł (jeśli przynajmniej jeden z Twoich Odbiorców spłaci terminowo fakturę, limit wzrasta do 30 tys zł łącznej wartości)

prezentowane są z poziomu panelu inFaktu opcje „Otrzymaj zapłatę już teraz” (na liście faktur) lub „Włącz szybką płatność” (z widoku faktury)

Wystarczy, że po wybraniu jednej z nich zatwierdzisz decyzję poprzez kliknięcie w „Składam wniosek”, a system automatycznie przekieruje Cię do procesu weryfikacji danych kontem bankowym. Współpracujemy w tym zakresie z firmą Kontomatik. Więcej o tej usłudze dowiesz się z artykułu.

Dalsze działania odbywają się już standardowo. System analizuje wniosek w ciągu jednej godziny. Tego samego dnia lub najpóźniej pierwszego dnia roboczego po zgłoszeniu, wydana zostaje decyzja o finansowaniu. Informujemy Twojego Kontrahenta o cesji wierzytelności oraz prosimy go o potwierdzenie bezsporności faktury. Potwierdzenie bezzwłocznie uruchamia przekazanie środków na Twoje konto.

Możesz skrócić termin płatności swojej faktury do 24 godzin i to bez wychodzenia z domu. Wypróbuj usługę automatycznego faktoringu Fandla i pozwól swojej firmie urosnąć!

Co jeszcze zyskujesz

Niezmiennie w cenie prowizji świadczymy usługi monitoringu oraz windykacji aż do 90 dni po terminie płatności faktury. Pomagamy w odzyskaniu należności wysyłając przypomnienia i wezwania do zapłaty. Prowadzimy negocjacje z dłużnikiem, a w razie konieczności dochodzimy wierzytelności także na drodze sądowej. Wszystko przy zachowaniu wysokich standardów relacji biznesowych.

Zaloguj się do swojego panelu inFakt i wypróbuj faktoring z Fandla bądź przejdź bezpośrednio na wniosek:

Wymieniam fakturę na gotówkę